Background

Kalite Politikamız

Vertu Kalite

Kalite Anlayışımız

Vertu Duvar Kağıtları önemli çıktının kalite olduğunu benimseyerek, tüm faaliyetlerini yatırım ve verimlilikle birleştirerek kaliteyi ucuza mal etmeye çalışarak hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır.

Vertu, yapı sektöründeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmektedir.

Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlayarak, hizmet kalitesini sürekli artırarak büyüyüp, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmaktadır.

Yenilikçi yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Background

Yapı sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

Bol Çeşit

Her çeşit mekan dizaynına yön verecek düzeyde sürekli artırılan desen ve model çeşitleri kullanıcının işini kolaylaştrmakta.

Sürekli Gelişim

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Müşterilerimize dekoratif mekânlar ve karlı yatırım fırsatları oluşturmaktayız.

Son Teknoloji

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak için güncel teknolojiyi takip etmekteyiz.

Toplam Kalite

Tüm çalışmalar kalite anlayışına dayanır, eğitim, paylaşımı ve katılım desteklenerek insana ve insani şartlara yatırım yapılır.

Çevre Etkisi

En son teknoloji ünitemiz sayesinde atık maddelerimiz en ileri teknolojik uygulamalarla işlem görür.

Zamanında Üretim

Zamanında, kaliteli ve doğru iş teslimi temelinde şekillenen firmamız, yüksek iş ahlakı ile hizmet vermektedir.