Background

Kurumsal

Vertu Hakkında

Biz Kimiz ?

Wall Decco güçlü altyapısı ve yüksek ürün stoğu ile Gaziantep’de lüks yapı sektöründe dekoratör, mimar, proje ve nihai tüketicilere hizmet vermektedir.

Duvar kağıdı sektöründe stoklu çalışan firmamız sizlere en rahat şekilde alışveriş etme imkanı sağlamaktadır.

2012 yılında İthalatını başladığımız duvar kağıtları ile her geçen gün zengin konseptine uygun duvar kağıdı markalarını müşterileri ile tanıştırmaya devam ettik.

2016 yılında Vertu ailesi olarak, Gaziantep 5. Organize Sanayi Bölgesindeki 22.000m2 alanda son teknoloji ile donatılmış makineler ile duvar kağıdı üretiminde faliyet göstermeye başladık.Vertu Duvar Kağıdı

Çözüm Ortaklarımız

Bizi Tercih Ediyorlar

Neden Vertu ?

Vertu hem ithalatçı hem de imalatçı konumunda bir firma olarak Türkiye çapında geniş bir bayi ağına sahiptir. En iyi ürünlerini en iyi servisle müşterilerine ulaştırmak için sürekli ilerlemektedir.

image

01. Güncel Trendler

Biz VERTU olarak müşterilerimize duvar kaplaması satmıyoruz, biz müşterilerimize bir hayat şekli sunuyoruz, müşterilerimiz de içlerinden kendilerine uygun olanı seçiyor.

image

02. Bol Çeşit

Firmamız ürün yelpazesini ve kolleksiyonlarını, değişen müşteri taleplerine göre günün trendlerine uygun olarak yenilemekte ve geliştirmektedir. Sıradışı modeller üretmek bizim işimiz.

image

03. Sürekli Gelişim

VERTU renk, desen, dokuma teknikleri, basım teknikleri, doku oluşturma, kombin yaratma konusunda uzmandır. Amacımız dünyanın en iyi ürünlerini en iyi servisle müşterilerine ulaştırmaktır.